TECHLINE BİLİŞİM HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TECHLINE BİLİŞİM HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

http://www.techlinebilisim.com

Ortalama değerlendirmeler

Açıklama

Hizmetler

Bakım Hizmetleri
Mevcutta bulunan IT altyapınıza lüzumlu analizler ve incelemeler yapılarak mevzusunda uzman personellerimiz ile sizin belirleyeceğiz sürelerde hizmet verilmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri
İşletmeler için IT altyapıları ehemmiyet arz etmektedir. İşletmeler yatırım yaparken doğru ürün seçmeye itina göstermektedir. Techline Bilişim olarak uzman kadromuz ile yapımını düşündüğünüz mevcut altyapı iyileştirme yada yeni yatırımlarınızla ilgili projelerinizde işletmelere destek vermektedir. Ürün konumlandırma, demo ve PoC çalışmalarında sizlere destek sunar sağlayarak ürünlerin ihtiyacınız olan şeyleri ne kadar sağladığınızı sizlere göstererek, doğru ürün seçiminde sizlere destek olmaya iş yapmaktadır.

Outsource Hizmetleri
İşletmeler büyüyen data işlem yapılarında personel konumlandırma yoluna gitmektedirler. Techline Bilişim sizler için lüzumlu data işlem kaynağını sağlayarak siz değerli ziyaretçilerimizin bir personel yatırımı yapmadan tüm data işlem süreçleriniz yönetmenizi sağlamaktadır. İhtiyacınız duyulan personel siz değerli ziyaretçilerimizin belirleyeceği sürelerde ofisinizde olarak tüm süreçleri sizler adına yürütmektedir. Personel atamaları Techline tarafınca yapılmakta ve işletmeniz için gereksinim duyulan data seviyesinde personel konumlandırılmaktadır.

Çözümler

Network / Ağ
İşletmelerde dizgesel olarak kurgulanmış ağ yapılandırması oldukça önemlidir. Veri paylaşımı, verilerin kullanan kişiler içinde süratli ve güvenli olarak iletilmesi için network yapılandırması kullanılır. Birçok ağ yapılandırma sistemi vardır. Sunucu ve Kullananların birbirinden ayrılması (VLAN yapılandırması), erişim algoritmaları oluşturmak (Access-List), Wireless şifreleme ve erişim kısıtlamaları, Firewall erişim, web paylaşım yetkilendirmeleri bunlardan en temelleridir. Techline yeni geliştirilen projelerinizde yada tamamlanan projelerinizde sizlere katma kıymetli hizmet sağlayarak sizler için lüzumlu dizaynları ve geliştirmeleri yaparak sizlere detaylı raporlar hazırlayarak ihtiyaçlarınız mevzusunda sizlere destek olmaktadır.

Sunucu

Günümüzde artık sunucu yapılandırması iki çeşitte yapılmaktadır. Klasik sunucu mimarisi ve Bütünleşik sunucu yapılandırması.

Klasik Mimari
İşletmeler kurumsal uygulamalarını işletmek amacı ile sunucu mimarisini kullanmaktadırlar. Sunucular işlemsel özellikleriden dolayı düzgüsel bilgisayarlara nazaran daha uzun süre emek verme, çalmış olduğu süre süresince performanslarını korumak amacıyla dizayn edilmişlerdir. Techline işletmelerin kullanacağı uygulamalara uygun olarak lüzumlu sunucu konfiglerinin hazırlanmasında, kurulum ve konfigürasyonlarında müşterilerine uçtan uça destek vermektedir.

Bütünleşik Mimari
İşletmeler veri merkezlerinde yatırım yaparken, sunucu, veri depolama ve yönetim uygulamalarının tek platform üstünde çalmış olduğu, veri merkezlerinden hem yönetim, alan ve elektriksel maliyetlerinin düşürülmüş olduğu bütünleşik mimarileri tercih etmektedirler. Bu biçim mimarilerde kurumların tüm iş yükleri tek merkezden denetim edilir. Yedekleme çözümleri ve performans gereksinimleri tek noktadan çözülmektedir. Techline piyasada bütünleşik mimariler mevzusunda önder bununan Nutanix ve Simplivity çözümleri ile müşterilerine bütünleşik sistem çözümleri sunmaktadır.

Veri Depolama
İşletmeler için veri oldukça mühim bir kavramdır. Kullanılan kurumsal CRM uygulamaları, muhasebe, üretim ve son kullananların kullandığı ortak dosyaların güvenli bir ortamda saklanması oldukça önemlidir. Veri depolama sitemleri üstünde bulunan yedekli yapılar yardımıyla işletmelerin verilerinin güvenli ortamlarda saklanmasını sağlamaktadır. Veri depolama sistemleri işletmelerin gereksinimlerine nazaran farklılık göstermektedir. Veri depolama ürünleri üstünde değişik disk tipleri bulunmaktadır. Veriler için alan gerektiğinde SAS diskler, verilerin saklanması ve performans için SAS ve SSD disklerin harmanlandığı sistemler ve tamamiyle performans için Nvme yada SSD disklerden oluşan yapılar tercih edilebilmektedir. Tehline kurumunuzun gereksinimlerini performans tool’ları ile izleyerek kurumunuzun gereksinim duyan ürünü ve disk tiplerini belirlemekte ve kurulumlarını organize etmekte sektörde senelerdir tecrübesi olan mensupları ile sağlamaktatır.

Sanallaştırma
Günümüzde her iş yükü için ayrı ayrı sunucu konumlandırmak firmalar için ağır maliyetler oluşturmaktadır. Bunun yerine firmalar bir sunucu üstünde birden fazla iş yükünü yürütebilecekleri sanallaştırma sistemlerini kullanarak maliyetlerini düşürmektedirler. Sanallaştırma sistemleri hem iş yüklerini kullanma hemde yedeklerin alınması mevzusunda firmalara kolaylık sağlamaktadırlar. Sanallaştırma sistemleri uygulanırken piyasada ilkin olarak VMware ve Hyper-V sistemleri kullanılmaktadır. Techline lisanslama maliyetleri firmanız için gereklilik durumuna nazaran altyapınızı inceleyerek sizlere uygun sanallaştırma platformunu sağlayarak veri merkezi maliyetlerinizi düşürmekte sizlere destek olmaktadır.

Güvenlik Çözümlerimiz
Günümüzde işletmelere yönelik bir oldukça hücum yöntemi bulunmaktadır. DDOS atakları, internet sayfası hack’lenmesi, mail yada içeri sızarak verilerin şifrelenmesi bunlardan birkaç tanesidir. Bu biçim saldırılara karşı, firewall, Antivirus ve DLP ürünleri ile bu saldırılara karşı çözümler sunulmaktadır. Techline sızma testleri, içeride çalışan sunucu ve network alt yapınızda testler yaparak siz değerli ziyaretçilerimizin bu biçim saldıralara karşı neler yapabileceğinizi sizlere detaylı raporlarla sunmakta ve işletmenizin gereksinim duyan ürünleri konumlandırmaktadır.

Yedekleme Çözümlerimiz
İşletmeler bazı durumlarda kullandıkları uygulamalarda yada dosyalarda geçmiş dönemlere ilişkin verilere gereksinim duymaktadırlar. Bu biçim durumlarda yedekleme yazılımlarının önemini arttırmaktadır. Yedekleme yazılımları sistem yöneticilerinin gereksinim duyulan anda ne kadar süratli sürede geri dönüş sağlayacağına destek olan yazılımlardır. Bilişim sektöründe bu mevzu ile ilgili bir oldukça ürün bulunmakta ve kurumların gereksinimlerine nazaran değişik özellikler sunmaktadır. Burada en mühim nokta maliyet ve geri dönüş hızıdır. Techline olarak gereksinim duyduğunuz ürünü belirlemede sizlere desktek olmakla beraber katma kıymetli hizmet olarak satın alma sürecinden ilkin sizlere Demo sağlayarak ihtiyacınız olan doğru ürünü almada sizlere katma kıymetli hizmet sağlamaktadır. Mobil Uygulama ve Web Çözümlerimiz.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.

Talep Listeleme

Bu iş size mi ait?

Hak talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.

Harita

Çalışma Saatleri

7/24 Açık

İstatistik

66 Görüntülenme
1 derecelendirme
0 Favori
0 Paylaş