SAMORNA KOZMETİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

SAMORNA KOZMETİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Onaylanan

KURUMSAL KOKULANDIRMA

Ortalama değerlendirmeler

Açıklama

Firmamız Samorna Kozmetik olarak istekli, özenli ve dikkatli çalışmanın kesinlikle başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyiz.

HAKKIMIZDA
Firmamız Samorna Kozmetik olarak istekli, özenli ve dikkatli çalışmanın kesinlikle başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyiz. Bundan dolayı size emek harcama disiplinimiz ve ‘’bahane değil, çözüm üret’’ görüşümüzle katkı sağlayabileceğimizden asla şüphemiz yoktur. Satın alan memnuniyeti esas alınarak insan sağlığından, asla taviz vermeme, müşterilerimizin talep ve önerilerine kıymet veren bir şirket olarak istikrarlı gelişme hızını sürdürme arzusuna sahibiz. Sizlere ürünlerimizi sunarken yaşadığımız mutluluğu, ürünlerimizi kullanırken sizin de deneyim etmenizi diliyoruz. Her türlü sual ya da önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Samorna Kozmetik, etkinlik alanı olan kozmetik sektöründeki beklentileri karşılayan, devamlı kendini yenileyen ve insan sağlığını önemseyen bir şirket olarak ürünlerini müşterilerin beğenisine sunmaktadır

VİZYONUMUZ

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile müşterinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak

KULLANIM ALANLARI

İşletmenize doğru kokuyu eklemek satın alan deneyiminize katkıda bulunur. Görünüşte kolay bir kavram benzer biçimde görünebilir sadece kural dışı olmanın ve gelişmenin en kuvvetli yoludur.

EVDE KULLANIM
Hepimiz evi güzel koksun ister. Bunun için çoğu zaman gazla sıkıştırılmış oda spreyleri kullanılır fakat bunlar yalnız sıkılmış olduğu anda tesirini gösteren ürünlerdir. Fiyat olarak uygun görünseler de kalıcılıklarının azca olmasından fazla kullanım gerektiren masraflı bir yöntemdir. Oysaki bizim koku cihazlarımız vakit ayarlı olduğundan istediğiniz vakit ve oranda kullanabilirsiniz. Böylece daha tasarruflu ve etkili kokulandırma sağlayabilirsiniz.

OFİSTE KULLANIM
Çalışırken motivasyonumuzun düşmüş olduğu ve dikkatimizin dağıldığı zamanlar yaşanabilir. Bir fincan kahve bunu yenmek için kafi olmayabilir. Bilimsel araştırmalar oksijensiz havanın çalışanların performansı, motivasyonu ve yaratıcılığı üstünde mühim bir tesiri bulunduğunu kanıtlamıştır. Ofisteki doğru koku emek harcama ortamını iyileştirir. Doğru koku seçimiyle çalışanlarınızı motive edebilirsiniz.

OTELLERDE KULLANIM
Otel müşterilerini evinde benzer biçimde mutlu, rahat ve temiz hissettirmek her işletmenin gayesidir. Her otelin kendine ilişkin markalaşmış bir kokusu olması icap ettiğini düşünmüyor musunuz? Misafirleriniz otelden ayrıldıktan sonrasında da otel anılarını marka kokunuzdan hatırlayacaklardır.

İŞYERİ VE OFİSLERDE KULLANIM
İşletmenize doğru kokuyu eklemek satın alan deneyiminize katkıda bulunur. Görünüşte kolay bir kavram benzer biçimde görünebilir sadece kural dışı olmanın ve gelişmenin en kuvvetli yoludur.

HASTANE VE KLİNİKLERDE KULLANIM
Hastane ortamındaki ilaç ve hijyeni sağlamak için kullanılan kimyasal madde kokusu her insana hoş gelmeyebilir. Aslına bakarsanız hastaneye gidildiğinde hastalık sebebiyle hastalar gerilmiş olurlar. Hastaları rahat ettirip sakin kılmak hoş bir kokuyla mümkün olacaktır.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.