Sağlık Medya Hizmetleri

Sağlık Medya Hizmetleri Onaylanan

Herkes için Sağlık

Ortalama değerlendirmeler

Açıklama

Hakkımızda

Sağlık medya, hekimlerin ve sağlık çalışanlarının sesi olmayı amaçlarken, onlardan gelen makale ve içerikleri tüm sosyal medya mecralarından paylaşılmasını sağlayan bir haber platformudur.

Vizyon

Sağlık sektöründe mesai yapan veya sağlığını önemseyen her bireyin, doğru ve tarafsız yayınlar eşliğinde bilinçleneceği, kendini geliştirebileceği aynı zamanda paylaşım yapabileceği bir platformun öncülüğünü yapmak.

Misyon

Yaptığı araştırma ve çalışmaları kitlelere duyurmak isteyen sağlık çalışanlarının destekçisi olurken, İnsanların güvenle okuyup paylaşabileceği güncel içerikleri oluşturmak, gelişme ve teknolojilerden haberdar etmek, bu paylaşımların sürdürebilirliğini sağlamak.

Videolar

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.

Harita

Çalışma Saatleri

7/24 Açık

İstatistik

140 Görüntülenme
0 Değerlendirme
1 Favori
0 Paylaş

Kategoriler