DOĞRU DANIŞMAN GENETIC TEST İSTANBUL 0216 337 0200

DOĞRU DANIŞMAN GENETIC TEST İSTANBUL 0216 337 0200

Yeteneklerini Keşfet

Ortalama değerlendirmeler

Açıklama

Yetenek Avcısı

Bilimsel verilere dayalı biyometrik test, genetik potansiyelinizi ortaya çıkartmanıza yardımcı olur ve yeteneklerinizi geliştirmenizi destekler. Testin sonuç raporunda eğitimden spora birçok dalda zayıf ve güçlü yanlarınızı, fiziksel yetenek ve yatkınlıklarınızı öğrenebilir, size en uygun alanları seçebilirsiniz.

Genetic Test

ABD, Almanya, Azerbeycan, Belarus, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Gürcistan, İspanya, İtalya, Kazakistan, Meksika, Rusya, Ukrayna ve Türkiye’de uygulanmaktadır.

Genetic Test merkezi Rusya’nın önemli bilim ve eğitim merkezi olan Sibirya Silikon Vadisi’nde yer almaktadır.

Genetic Test Rusya’da All-Russian Sergi Sarayı’nda düzenlenen “Küçük ve Orta Ölçekli İşletme Günleri – 2013” yarışmasında “En İyi Yenilikçi Proje" ödülüne layık görülmüştür.

KALİTE KRİTERLERİMİZ

Uluslararası Standartlara Uygun Biyometrik Test SistemiGENETİC TEST NEDİR? 

Dermatoglifik Bilimi İnsan avucu üzerindeki papiller çizgilerin desenilerini inceleyen bir bilim dalıdır. Derma (deri) ve glyphe (oyuk) kelimelerinden oluşan bu tabirden kastedilen, parmak uçları, avuç içi ve ayak tabanlarındaki deri çizgilerinin kıvrımlar yaparak oluşturdukları özel şekillerdir. Dermatoglifikler anne karnındaki hayatımızın yaklaşık 10-18. haftaları arasında belirmeye başlarlar. Ayaklardaki desenler ellere göre birkaç hafta daha geç oluşur. 19. haftada ise Yaratıcımız’ın mührü olan, derimizin deseni hemen hemen tamamlanır. Hamileliğin yaklaşık 5. ayında bizi diğer insanlardan ayıran özel deri çizgilerimiz çizilmiş olur.Deri çizgilerimiz; doğumdan ölüme kadar yaşla ve çevre tesirleriyle değişmediği gibi, çok özenle yaratılmış ince yapılan ile kişiden kişiye oldukça farklılık gösterir. Hiçbir kimsenin dermal çıkıntıları diğer bir insana benzememektedir. Alexei Vlasov Vladimiroviç, Uluslararası Birliği Dermatoglifik Kurulu (IntDA) Başkanı, genetik işaretleri ile bireylerin psikolojik özelliklerinin belirlenmesi metodolojisinin uzmanlarından biridir. Adaptif beden eğitimi, fizyoloji ve biyokimya, klinik psikolog, psikoterapist, yüksek sinir aktivitesinin sürekli yapısal özelliklerini yansıtan el ve birinci falanks mimari pektinat deri avuç içi şeklindeki eller Psikodiyagnostik, yürüten rakip Susu Master (patent numarası Bölümü Yarışmacı 2012/12/20 g 2.469.646) ve genel antropolojik özelliklerini taşır. Alexei Vladimiroviç 19 yıldan fazla, dermatoglifik biliminin işaretlerini ve özelliklerini araştirmakla uğraşmaktadir. Deri desenin üç ana türü vardir: yay,döngü ve spiral. Deri desenlerin şekli ve papiler çizgileri farklıdır. Desen türlerini sınıflandırmak ve sistematize etmek, genetik özelliklerinizi ortaya cıkaramaya yardımcı olacaktır. Son yıllarda birçok bilim adamı dermatoglifik alanında çalışmak ve bilimi geliştirmek için büyük çaba sarfetmektedirler. Dermatoglifik biliminin kuruluşundan bu yana 100 yil geçti ve bu nedenle en genç ve umut verici bir bilim olarak kabul edildi. Artık testler sayesinde bir kişinin karakteri, mizaç tipi, davranışsal adaptasyon türü gibi birçok alanda bilgi edinmek mümkündür. Dermatoglifik işaretleri aracılıyla yapılan testin doğruluk yüzdesi % 90a kadar ulaşmaktadır. Bu yüzdeler ise deri desenlerinin ne kadar önemli ve doğru bilgi taşıdıklarını gösterir. Cilt desenleri hamileliğin 5. ve 13. Haftası arasında çocuğun sinir sistemiyle eş zamanlı olarak oluşmaktadır. Cilt ve sinir sisteminin toplam embriyonik kökeni beyin ile ilgili eğitimler için yeterlilik sağlayan dermatoglifiksel veridir.

Biyometrik Test Ne İçin Gereklidir?

Dünyada milyonlarca insan çalıştıkları işten ya zevk almıyorlar ya da daha fazlasını istiyorlar. Doğa hangi yetenekleri size vermiş? Yeteneğinizi nasıl keşfedebilirsiniz? Potansiyelinizi nasıl keşfedebilir ve başarıya nasıl ulaşırsınız? Test yapıldıktan birkaç dakikka sonra eşsiz yetenekleriniz hakkında bireysel biyometrik raporu alırsınız ve aynı zamanda başarınıza anahtar kazanırsınız!

Test Nasıl Yapılır?

İnsanın parmak izleri, hayat boyunca değişmez, bu nedenle her yaştan insan biyometrik test yaptırabilir. Test’i yapmak için 10 parmağınızında deri desen türünü programa yüklemelisiniz. Birkaç dakika içinde program verileri işler ve kişisel biyometrik raporu oluşturur. Doğruluk Payı Nedir? Bizim metodolojimizin temelinde dermatoglifik bilimi yatmaktadır. Genetic Test şirketi birçok bilgi topladı ve her insanın potanseylini öğrenebileceği bir rapor alması için kapsamlı bir veritabanı oluşturdu.Teknoloji anne karnında sinir sistemiyle eş zamanlı oluşan parmak deri desenlerinde bulunan genetik kodu deşifre etmeyi sağlar. Bu metodoloji sayesinde testeki bilgilerin doğruluk payı % 90 a ulaşmaktadir. Cilt Desen Türünün Karakter ile Bağlantısı Nedir? Kişinin parmak izleri ana rahminde gebeliğin 13. haftasında oluşmaktadır ve hayat boyunca değişmez.Genel olarak deri kabartması ve özellikle parmak desenleri, sinir sistemiyle birlikte aynı gen tabakalarından oluşur. Bu neden ile güvenilir genetik markörler fiziksel ve psikolojik belirtiler ile bağlantılıdırlar.

Güvenlimidir?

Genetic-test programı; parmak izlerin görüntüsünü kaydetmez ve işlemez. Kişinin kimlik bilgileri testin doğruluğu için gerekli değildir. Parmaklarda bulunan desen türlerini bilmek yeterlidir. Tarayıcıdan alınan görüntüye göre öperatör desen türünü belirler fakat sisteme kaydetmez..

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.

Talep Listeleme

Bu iş size mi ait?

Hak talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.

Harita

Çalışma Saatleri

7/24 Açık

İstatistik

102 Görüntülenme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş