FATİH ECA SERVİS

FATİH ECA SERVİS Onaylanan

KOMBİ BAKIM ,TAMİR ,ARIZA ,PETEK TEMİZLEME

Ortalama değerlendirmeler

Description

Fatih E.C.A Servis Hakkında
Fatih E.C.A Servis olarak İstanbul Fatih Bölgesinde Eca marka kombileriniz için servis hizmeti vermekteyiz. İşletmemiz, kaliteli hizmet anlayışı ve alan kişi memnuniyeti önceliği hizmet prensibiyle 1995 Senesinde kurulmuştur.

Dönemin sanayi devrine uygun, yeni nesil teknolojik servis ekipmanları ve teknolojik altyapıyla eca servis hizmetlerimize devam etmekteyiz. Hızla gelişen teknolojinin ilerlemesi ile sektörde yeni aygıt ve aletlerin ortaya çıkmasını elde etmiştir. Fatih E.C.A Servis merkezimizde bulunan tüm personelimiz ilerleyen teknolojiyi takip etmekte ve kendilerini devamlı geliştirmektedirler.
Fatih E.C.A Servis, E.C.A marka kombi, soba ve şofben cihazlarınızla ilgili, firmamızda çalışan tüm personellerimiz minimum 5 yıldan 20 yıl a kadar tecrübeli servis teknisyenleridir. Ve Güncel Mesleki Yeterlilik Belgelerine haiz ustalardır. Şirketimiz tarafınca meydana gelen tüm eca kombi arıza onarım işlemleri faturalandırılmakta ve ‘1’ Yıl güvence verilmektedir. Eca kombi arızalarınız için Eca servis tarafınca yalnız orjinal yedek parça kullanılmaktadır ve verilen güvence işçiliği de kapsamaktadır.

Firmamızda çalışmakta olan servis personellerimiz, Eca kombi ve doğalgaz sobası ürünleri hakkında, oryantasyon eğitimleri vererek size en iyi hizmeti sağlamaktayız.
Ev, iş yeri vb. yerlerin ısınmasında kullanılan Eca kombi cihazları uzun süre çalıştırılmadığından, denetim ve bakım yapmadan ilkin çalıştırılması cihazın performansını ve ömrünü negatif yönde etkileyebilir. Kombi aleti çalıştırılmadan ilkin cihazın ve tesisatının denetim ve bakımı eca servis tarafınca yapıldıktan sonrasında aleti devreye alınması önerilir.
Fatih E.C.A Servis Davet Merkezi
ECA SERVİS güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve alan kişi memnuniyetini hedefleyen, servislerimiz için tek yapmanız ihtiyaç duyulan 0 212 924 94 82 numaralı telefondan Satın alan İletişim Merkezine ulaşmak.
0 (537) 644 8039
Hizmetlerimiz:
Eca Kombi Bakımı ve Onarım
Kalorifer tesisatı ve petek temizleme,
Eca Kombi Montaj ve Belgelendirme,
Doğalgaz Sobası Montaj ve onarımı,
Şofben montaj, onarım ve bakım işleri,
Mühendislik, Proje ve Taahhüt işleri,

Map

Statistic

12 Görüntülenme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş