EK-EM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EK-EM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

41.20.01(Rev.2)-İkamet amaçlı olmayan binaların inşaatı (fabrika, atölye vb. sanayi üretimini amaçlayan binalar ile hastane, okul, otel, işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, lokanta, kapalı spor tesisi, cami, kapalı otopark, tuvalet, vb. inşaatı)

Ortalama değerlendirmeler

Description

Bilumum inşaat ve taahhüt işleri ile inşaat sanayiinde kullanılan her türlü inşaat malzemesi ve orman ürünlerinin imalat ve ticaretini,ithalat ve ihracatını yapmak, Şirket bu amacını gerçekleştirmek içi; Gayrimenkuller satın alır,kiralar yada inşa eder, İnşaat yapmak suretiyle arsa ve arazi satın alır yada kat karşılığı inşaat sözleşmesi yaparak bu gayrimenkuller üstüne bina inşa eder bölümlerini satar yada kiraya verir alınan yada satılan gayrimenkuller üstüne lehte yada aleyhteher türlü ayni yada kişisel haklar tesis eder. Bu gayrimenkulleri güvence olarak izah edebilir. Satın alınan arsa yada arazileri birleştirme salgı yada parselasyon yapmak suretiyle inşaata uygun müstakil parsellerhaline getirir. Bu tarz şeyleri satar kat karşılığı müteahhite verir yada inşa eder. Bu tarz şeyleri yaparken bayındır planlarına nazaran belediyelere yapılması ihtiyaç duyulan bedelsiz terkleri yada satışları yapar Şirket her türlü komisyonculuk işi yapabilir emlak komisyonculuğu ve danışmanlığı oto komisyonculuğu ve müşavirliği gezim gezi acenteliği işiyle iştigal edebilirHer türlü organizasyonda bulunabilir ve 24.3.2005 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan öteki işler,

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.