EFEYAPI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EFEYAPI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

43.99.05(Rev.2)-İnşaatlarda beton işleri (kalıp içerisine beton dökülmesi vb.)

Ortalama değerlendirmeler

Description

Her türlü konut yapınak binaları ile yapınak tesisleri her türlü gezinsel tesisler parklar bahçeler işyerleri ve işyeri siteler endüstri siteleri yollar köprüler kanalizasyon barajlar göletler elektrik üretim tesisleri ve enerji nakil hatları trafolar ve benzeri öteki inşaat işleri yapar ve yaptırır. Her türlü emlak her türlü gayrimenkul ve bilhassa siteler plazalar…arsa arazi benzer biçimde gayrimenkulleri almak satmak satın almak kiralamak kiraya vermek bahçe tarla ve arsalar üstünde parselasyon ve bayındır durumlarını çıkarmak gerektiğinde projelendirmek gayrimenkuller üstüne irtifak intifa sükna kat mülkiyeti kat irtifakı şufa hakları ve vefa hakları gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. Şirket mevzusu ile ilgili tüm hakları iktisap borçlar iltizam edebilir lüzum göreceği menkul ve gayrimenkulleri alabilir satabilir bunların üstünde her türlü ayni ve kişisel haklar mükellefiyetler tahsis edilebilir. Şirket alacakları için rehin ve ipotek kabul edebilir borçları için ipotek verebilir ipotek ve rehinin kaldırılmasını isteyebilir her nevi güvence ve ipoteği alabilir verebilirve ana sözleşmesinde yazılı olan öteki işler.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.