AFRİKA İLETİŞİM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

AFRİKA İLETİŞİM VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

70.22.02(Rev.2)-İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık)

Ortalama değerlendirmeler

Description

a. Markalaşma stratejisi geliştirmek, web sayfaları, digital tasarımları ve baskı işlerini yapmak  ve yönetmek, sosyal medya stratejileri geliştirmek, halkla ilişkiler hizmeti vermek, ürün tanıtımları yapmak, araştırma ve analiz hizmetleri vermek, şirket organizasyonları düzenlemek, her türlü reklam, pazarlama ve iletişim hizmetleri vermek. b. Kendi konusunda lisans, know-how, teknoloji transferi ve teknik yardım anlaşmaları yapmak. c. Kendi kullanımı için her türlü menkul veya gayrimenkul satın almak veya kiralamak. d. Kendi faaliyetleri konusunda diğer kişi, şirket ve kuruluşlarla ortaklık kurmak veya kurulu ortaklıklara iştirak etmek. Yukarıda gösterilen konulardan başka şirket için faydalı ve lüzumlu görülecek başka işlere gerekli izinler alarak girişebilir.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.