ADK ÇÖZÜM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ADK ÇÖZÜM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

70.22.02(Rev.2)-İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık)

Ortalama değerlendirmeler

Description

ARAÇ DEĞER KAYBI HİZMETİ Trafik kazası, Doğal Afet ve toplumsal olaylar sonucu Araç sahibi Gerçek ve Tüzel Kişilerin bu konuda uğradıkları her türlü zarara ilişkin işlemlerin takip edilmesi, kaza mağdurları ile sigorta şirketleri arasındaki uyuşmazlıkların çözümü konusunda danışmanlık hizmeti verilmesi ve bütün bu işlemlerin takip edilmesi. Araçta veya araçlarda oluşan maddi değer kaybının tespiti için şirket tarafından dışarıdan ekspertiz hizmeti alınması ve bu hizmetin zarara uğrayan kişi ve kurumlara sağlanması. Araç kiralama ve filo araç kiralama şirketlerinin, Servis işletmelerinin, Tur şirketlerinin ve tüm Şahsi ve ticari Araç sahiplerinin, Gerçek ve tüzel kişilerin Sigorta Şirketleri ile ilgili uyuşmazlıklarında danışmanlık hizmeti verilmesi, trafik….. ve anasözleşmesinde yazılı işler.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.