ADİSA DANIŞMANLIK GELİŞTİRME VE BİLGİ SİSTEMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADİSA DANIŞMANLIK GELİŞTİRME VE BİLGİ SİSTEMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

84.12.11(Rev.2)-Eğitime ilişkin kamu yönetimi hizmetleri

Ortalama değerlendirmeler

Description

Her türlü tüzel ve gerçek kişilere resmi kuruluşlara kar amacı gütmeyen organizasyonlara rekabet gücünü artırmak ve insan ve diğer her türlü kaynakların en verimli ve etkin biçimde kullanılmasını sağlamak amacıyla anket ve diğer bilgi toplama yönetemleri ile duurm tespiti yapmak..ve teknik ve idari konularda danışmanlık hizmeti vermek… İhtiyacı kadar gayrimenkul alabilir satabilir kiralayabilir kiraya verebilir bina ve tesisler inşa edebilir ipotek tesis edebilir ipoteği feshedebilir ve ettirebilir menkul mallarını teminat olarak gösterebilir söz konusu mallara ilişkin her türlü hukuki işlemleri yürütebilir şirketin yararına olarak üçüncü şahısların işlerine ve taahhütlerine yönelik teminat ticari rehin kabul edebilir tesis edebilir bu bağlamda hukuki işlemleri başlatabilir ayrıca üçüncü şahısların yararına rehin ipotek ve ticari rehin tesis edebilir üçüncü şahısların borçlarına veya taahhütlerine yönelik kefil olabilir teminat mektubu alabilir ve verebilir ve şirketin anasözleşmesinde yazıl olan diğer işler.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.