ADEN UYGUNLUK DEĞERLENDİRME HİZMETLERİ ENDÜSTRİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADEN UYGUNLUK DEĞERLENDİRME HİZMETLERİ ENDÜSTRİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

70.22.02(Rev.2)-İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık)

Ortalama değerlendirmeler

Description

Türkiye Cumhuriyeti ve uluslararası ülkelerde yayınlanmışolan her türlü kanun yasa yöetmelik tebliğ rehber standartlarve göre: Sistem Belgelendirme Faaliyetleri; Ulusal ve uluslararasıkamu kanun ve özel kuruluşlardan yayınlanmış kabul görmüş tümyasa yöentmelik tebliğ rehber ve sistem (ISO, EN, TS, TS EN SO 9001, TS EN ISO 14001, TS EN ISO 14001, TS EN ISO 22000, ISG 18001 OHSAS, TS ISO/IEC 27001, TS ISO 10002, ISO/TS 16949, TS EN ISO 13485, GMP) vb.belgelendirme standartlarına göre akredite olmak, temsilcilik almak ve temsilcilik vermek belgelendirme hizmetleri ile her türlü eğitim ve sınav hizmetlerini vermek ve 08.01.2018 tarihinde tescil edilen edilen tadil metninde yazılı oaln diğer işler,

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.