ABBASLAR GRUP TEMİZLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ABBASLAR GRUP TEMİZLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

81.22.01(Rev.2)-Diğer bina ve endüstriyel temizlik faaliyetleri (binaların dışı, pencere, baca, fırın, kalorifer kazanı, havalandırma kanalı, egzoz ünitesi, sanayi makinesi temizliği vb. uzmanlaşmış temizlik faaliyetleri)

Ortalama değerlendirmeler

Description

1.Mesken,is yeri, is merkezi, çarsı, site gibi meskun mahallerin temizligini yapmak, bu konuda ihalelere katılmak ve taseronlara ihale etmek. 2.Temizlik islerine sarf olan temizlik malzemelerini, kullanılacak araç gereçleri ve makine tesisleri satın almak, ithal etmek veya leasing yoluyla kiralamak, temizlik malzeme araç gereçlerini ihraç etmek. 3.Her türlü emlakçılık danısmanlık isleri yapmak. 4.Blok site yönetimleri ile anlasma yaparak daire ve isyeri kiralamak ve satmak. 5.Insaat malzemeleri alım satımı yapmak. 6.Her türlü konut insaatı, is yeri, sanayi sitesi yapmak, satmak. 7.Is makineleri ile hafriyat yapmak…….ve anasözleşmesindeyazılı işler.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.