ABAKÜS DANIŞMANLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ABAKÜS DANIŞMANLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

70.22.02(Rev.2)-İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık)

Ortalama değerlendirmeler

Description

DANISMANLIK 1-Her türlü mali, ticari, idari ve hukuki islemi gerçeklestirebilir, ithalat ve ihracat yapabilir. 2-Yurt içinde ve yurt dısında bulunan sirketleri devir, birlesme, nevi degistirme ve tasfiye islemlerini yapar ve sirketlere mali danısmanlık hizmeti verir. 3-Ticari, mali ve idari tüm alanlarda is planlaması, is gelistirme ve fizibilite yapabilir. 4-Yurt içinde ve yurt dısında özel sektör ve kamu isletmelerive kamu kurulusları ile bunların yönetimlerine, çalısanlarına, gerçek ve tüzel kisilere, faaliyetlerinde etkinlik ve verimliligi gözeterek kurum performansını arttırıcı organizasyonel gelisim, degisimyönetimi, yöneticilik ve liderlik becerilerini gelistirme, müsteri odaklı, yüksek performanslı kurum kültürü…..ve anasözleşmesinde yazılı işler

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.