A.C.S.PROJE YÖNETİM MÜHENDİSLİK BİLİŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

A.C.S.PROJE YÖNETİM MÜHENDİSLİK BİLİŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

70.22.02(Rev.2)-İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık)

Ortalama değerlendirmeler

Description

Yüklenici veya proje yöneticisi veya doğrudan mal sahibi sıfatıyla inşaat yapma ve yaptırma. Her türlü arazi,yerleşme birimi,bina,konut,hizmet, sosyal amaçlı tesisler ve imalat tesisleri için değerlendirmeraporları ekspertiz işleri bağımsız ürün ve hizmetler için piyasa araştırmaları analizleri yönlendirme hizmetleri. Şirket maksat ve mevzuunu gerçekleştirmek için konusu ile ilgili her nevi kredi alma işlemlerine başvurabilir menkul ve gayrimenkuller iktisap edebilir menkuller üzerinde menkuller üzerinde rehin verebilir gayrimenkullar üzerinde ipotek tesis ve fekki işlemleri yapabilir. Şirket lüzumunda menkul rehin alabilir. Gayrimenkullar üzerinde ipotek kabul ve vaz edebilir. Arazi,bina,konut,villa,site,fabrika ve depo alımı satımı yapabilir. Bina fabrika,depo ve tesisler inşa edebilir bunlar dolayı teminat ipoteği verebilir,şirket işleri için her türlü kara deniz hava nakliye vasıtaları satın alabilir,satabilir,kiralayabilir. ve 27.6.2003 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.