2G TASARIM VE FUAR DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

2G TASARIM VE FUAR DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

82.30.02(Rev.2)-Gösteri, kongre, konferans, ticari fuar, vb. etkinliklerin organizasyonu faaliyetleri

Ortalama değerlendirmeler

Description

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır; Şirket kurulmuş olduğu iş alanlarındaki başarısını artırmak, sürekliliğini sağlamak, yönetimde ileri organizasyon teknikleri kullanarak randımanı yükseltmek, tek başına veya başka kişilerle doğrudan doğruya yatırımlar yapmak amacı gütmektedir. 1 Şirket, gösteri, kongre, konferans, fuar etkinlikleri için danışmanlık hizmeti gerçekleştirebilir. 2 Şirket,Fuar ve gösteri ve etkinlik standı ve ekipmanları tasarlayabilir, bunları üretebilir. 3 Şirket,fuar ve gösteri standı hizmetleri verebilir. Stand kurulum ve sökümü hizmetleri verebilir. 4 Şirket,ahşap iç dekorasyon malzemesi üretimi gerçekleştirebilir. 5 Şirket, fuar ve stand konusunda danışmalık ve altyapı hizmeti gerçekleştirebilir. 6 Şirket,Nakliye hizmeti sunabilir, bununla ilgili araç alım satımı gerçekleştirebilir. 7 Şirket,yukarıda ifade edilen yazılı konularda faaliyet gösteren veya faaliyet gösterecek olan yerli ve yabancı gerçek veya tüzel kişilerle her türlü ve nitelikte ortaklıklar kurabilir, ve bu konularda faaliyette bulunan her tür ticari işletmenin yönetim ve denetimine katılabilir veya bu konularda doğrudan doğruya kendi adına işletmeler kurabilir, yatırımlar yapabilir. 8 Şirket, işbirliği yaptığı yerli ya da yabancı gerçek veya tüzel kişilerle mali sorumluluğu yüklenme ve bölüşme esaslarını içeren anlaşmalar yapabilir.

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.