19 ORGANİZASYON ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

19 ORGANİZASYON ARAŞTIRMA DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

82.30.02(Rev.2)-Gösteri, kongre, konferans, ticari fuar, vb. etkinliklerin organizasyonu faaliyetleri

Ortalama değerlendirmeler

Description

Her türlü davet,kongre,konferans,toplantı ve benzeri organizasyonları gerçeklestirmek Çesitli tiyatro, seminer, kongre, her türlü is ve sektör gruplarının ticari egitim, sempozyum, toplantı, sergi, açılıs, kokteyl, davet, parti, kutlama, yarısma, dügün, konser, resital, açılıs organize etmek ve tertiplemek, gerekli olan her türlü tanıtım ve reklam islerini yapmak veyayaptırmak, bu alanda hizmet veren kisi ve kurulusları temsil etmek ve ettirmek. Konusuyla ilgili olarak, kokteyl, dügün, açılıs animasyon ve eglence organizasyonlarında sirket kendi dekorasyon islerini yapabilir. Her türlü veri toplama anket isleri yapabilir. Ulusal ve uluslararası düzeyde, her sektörden kurum, kurulus ve firmalara yönelik her türlü pazarlama ve reklam kampanyaları ile pazar arastırması ve sponsorluk faaliyetlerini tasarlamak, gelistirmek, uygulamak, anahtar teslimi yada bir bölümünü yapılacak sözlesmeler çerçevesinde gerçeklestirmek üzere projeler üstlenmek, dagıtmak, pazarlamak, satmak, kiralamak, kurulumunu yapmak, isletmek, yenilemek, ithal ve ihraç etmek……ve anasözleşmesinde yazılı işler

  • YASAL UYARI / BİLDİRİ !

  • Hakkinda.iNFO ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
  • İnternet sitemizde yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesi, MERSİS'de yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgiler veya saha personellerimiz gibi kaynaklardan derlenerek oluşmaktadır.
  • Hakkinda.iNFO internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Hakkinda.iNFO, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir.
  • Hakkinda.iNFO, sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Hakkinda.iNFO yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Hakkinda.iNFO üzerinden firmaların herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi teknik olarak mümkün değildir.
  • Yayınlan işletmelerin ticari faaliyet esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Hakkinda.iNFO 'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

  • Ayrıntılı bilgi ve danışma için [email protected] adresine e-posta atabilir veya iletişim bölümünden mesaj atabilirsiniz.